محصولات آموزشی

مجموعه کامل پوسترهای آموزشی منظومه شمسی که شامل اطلاعات

بسیار مفید و جامع در ارتباط با سیارات، خورشید و اقمار می باشد.

این پوسترها می تواند در ابعد دلخواه سفارش داده شود.

( برای قیمت و کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.)

این وسیله می تواند اطلاعات مفیدی راجع به 12 جرم منظومه شمسی در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر این، می توانید با چرخاندن صفحه ی رویی، اطلاعات اجرام را با یکدیگر مقایسه کنید. گردونه ی منظومه شمسی یک وسیله ی بسیار ساده و در عین حال مفید برای تمامی علاقه مندان به نجوم می باشد.

قیمت: 3500 تومان

ساعت آفتابی اولین وسیله ای است که انسان توانست با ان زمان سنجی را انجام دهد و قدمت آن به 5000 سال پیش بازمی گردد. ساعت آفتابی این قابلیت را دارد که با توجه به حرکت ظاهری خورشید در آسمان، زمان را به شما نشان دهد. شما می توانید با استفاده از ساعت جیبی که در اختیار دارید در هر زمان از روز که خورشید در آسمان است با قرار دادن ساعت به سمت شمال، و توجه به سایه ی شاخص روی صفحه ی آن، ساعت را بخوانید.

قیمت : 500 تومان

این وسیله می تواند حرکت ظاهری خورشید در آسمان زمین را که به دلیل حرکت زمین حول محور خودش و حول خورشید مشاهده می گردد به شکلی گویا نشان دهد. به همراه آن یک عدد سی دی آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد تا روش استفاده از آن را به طور کامل فراگیرید. از جمله پدیده هایی که می توان با شبیه ساز حرکت خورشید نشان داد عبارتند از: تغییر زاویه ی تابش خورشید در فصل های مختلف سال، تغییر محل طلوع و غروب خورشید در ماه های مختلف سال، علت شش ماهه بودن روز و شب در قطب و....

قیمت: 3500 تومان

سی دی آموزش نرم افزار استلاریوم شامل: ورژن فارسی نرم افزار استلاریوم، آموزش نرم افزار، اسلاید آموزشی نجوم مقدماتی و گالری تصاویر نجومی به شما این امکان را می دهد تا با یادگیری نرم افزار، بتوانید آسمان و پدیدهای آن را در هر زمان و مکان خاص شبیه سازی کرده و در کنار آن از دیگر مزایای آموزشی آن استفاده لازم را ببرید.

قیمت: 3500 تومان